Back to Top

onas

Typografik - drukarnia i agencja reklamowa - Sochaczew Typografik
to firma rodzinna, drukarnia i agencja reklamowa z siedzibą koło Sochaczewa. Powstaliśmy, by spełniać swoje zawodowe marzenia. Reklama jest dla nas pomysłem na życie oraz hobby po pracy.
Lubimy to, co robimy. Tworzymy reklamy z satysfakcją i zaangażowaniem. Nie pracujemy mechanicznie. Działamy profesjonalnie. Koncepcje, które tworzymy są bardzo elastyczne, przyciągają uwagę, zaskakują. Sprawiamy, że produkt się sprzedaje, marki są modne, a firmy znane.
Jako agencja reklamowa z pasją lubimy wyzwania i ambitne zlecenia.

Druk i reklama
to branża ciągle rozwijająca się. Nowe trendy, technologie, materiały, oprogramowanie, a co za tym idzie - innowacyjne rozwiązania. Dlatego, aby iść z postępem czasu, inwestujemy w technologie i narzędzia, które pozwalają nam myśleć kreatywniej, produkować lepiej i sprzedawać taniej.
Oferujemy praktyczną wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy latami.

Reklamy nie muszą być kosztowne, żeby były skuteczne, trzeba je dobrze przemyśleć, dostosować do potrzeb i dobrać odpowiednią formę przekazu: baner, oklejone auto, koszulki z logo, plakat, ulotka...
Dzięki doświadczeniu trafnie doradzamy, a nasi Klienci osiągają zamierzony cel.

Pomysł, projekt, realizacja i dobra reklama gotowa. Możemy zaoferować Państwu wszystko, co składa się na spójny wizerunek firmy. Zakres usług, jakie świadczymy jest bardzo szeroki.
Pełną ofertę naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce: druk i reklama. Jeśli potrzebujecie odświeżenia, unowocześnienia starego wizerunku firmy lub stworzenia nowej oprawy graficznej - zapraszamy serdecznie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Obsługujemy kompleksowo małe, duże firmy oraz instytucje, pośredników, a także osoby indywidualne… nie tylko z terenu Sochaczewa. Działamy między Łodzią a Warszawą, czasem nawet dalej. Od zlecenia zależy jak daleko dojeżdżamy.
Towar dostarczamy też za pośrednictwem firm kurierskich. Działamy mobilnie i internetowo. Wszystko dla wygody Klienta.
Kontaktujemy się mailowo i telefonicznie. Możemy także umówić się i osobiście dostarczyć Państwu naszą ofertę. Zawsze terminowo, konkretnie i rzetelnie.

Oferta nic nie kosztuje. Jeśli chcecie inwestować w reklamę, a nie wiecie od czego zacząć zapraszamy do kontaktu, podpowiemy, doradzimy i zrealizujemy… Piszcie do nas, odpowiadamy na wszystkie zapytania tak szybko jak to tylko możliwe.


Joanna i Marcin Krawczyk